Kendi Psikolojik Analizinizi Yapabileceğiniz Resimler

Dürüst olacağım ve böyle testlerin çok saçma olduğunu düşünüyorum. Bir resimde gördüğüm şey, o ifadenin dışındaki kişiliğim hakkında bir şey söylemek beni alaycı ve son derece şüpheli görmemi nasıl sağlayabilir?
Ancak psikolojik oyunlar, testler ve anketlerle dolu kısa bir süre önce yayınlanan bir kahve masası kitabı olan Psychobook'tan bu resimlere bakmak için zaman ayırdım(iş için araştırmalar yaptım).
Onların yanlış olduğunu kanıtlamak için şimdi sira sizde. Görüntülerin her birine bakın ve bunun anlamını öğrenmek için aşağı ilerleyin.

Eğer katılmıyorsanız veya doğru buluyorsanız lütfen yorum atın !!!

 1. 1

  Test içim kullanılan resim 1

  Eğer görürsen…
  Kızartılmış bir tavuk: Ne yaptığınızı biraz şüpheleriniz olabilir, ancak genel olarak, ihtiyacınız olan şey konusunda çok merkezli ve açık hissediyorsunuzdur.
  Çığlık atan bir çizgi film kedisi: Sorun çözücü konum ve sesinizin duyulmasını seviyorsunuz. Müzakere ve çatışma üzerine gelişirsiniz ve bazen zımpara gibi çıkarabilirsiniz.
  Yüzsüz bir kadın, bir hakim veya bir peruktaki bir kişi: Sabrınız olmadan vaktiniz kalmadı. Kendinize yüksek standartlar koyarsınız ve başkalarının da aynı şeyi yapmasını bekleyebilirsiniz.
  Kocasını ölüme kulak misafiri olan bir kadın: Bir pazar sabahı, sevişmek kolay bir şeyle ilgilenmiyorsunuz. Bazı kıvılcımların uçmasını istiyorsunuz (böylece öpüşüp sonra makyaj yapabilirsin).
  Bir kişinin çenelerine bir çift forsepsle yaklaşılıyor: Kendinize sadık kalmanızla ve insanlar ondan hoşlanmıyorsa, onların sorunu budur.
  Bir roket veya kule: Zahmetli bir çalışmansınız ve profesyonelce saygı duyuluyorsunuz, ancak özel hayatınızda biraz hafifletmeniz gerekebilir.

 2. 2

  Test içim kullanılan resim 2

  Eğer görürsen…
  Esnek bir güçlü adam: Son derece yetenekli ve rekabet gücüne sahibisiniz. Bar sizin için yüksek ayarlanmış, ancak her zaman bir meydan okuma için konum.
  Bir çift koç kafasını kıçlar: Kendiniz disiplinli ve güvenilirsiniz. Müşterilerinize ve meslektaşlarınıza ilham kaynağı olan ne yaptığınızı biliyorsunuz, ancak siz de çok sinir bozucu, stresli birisiniz. Endişelenmeyin - sadece size yakın olanları anlayabilirsiniz.
  Bir akrep: Kendinize çok uygunsunuzdur, ancak fiziksel olarak çok hassas olduğundan, diyet veya uykudaki küçük değişikliklerle atılabilirsiniz.
  Bir ıstakoz veya karides: Sen romantik, ancak korunaklısın. Bir ilişkinin öngörülemezliği için huzurunuzu feda etmek isteyip istemediğinizden emin değilsiniz.
  Fallop tüpleri: Şu anda duruyoruz - özel ya da profesyonelce. Gerçeklik genellikle beklentilerinizin altında durur ve başarılarınız yetmiyor gibi görünüyor.

 3. 3

  Test içim kullanılan resim 3

  Eğer görürsen…
  İki rakam öne eğilerek, muhtemelen duada: Siz sabırlı ve cesur birisiniz. Bir şeyi önemsiyorsanız, en iyi şeyden daha azına razı olmazsınız.
  Bir yarış arabası veya iki kürklü yavru, bebek veya şeytanlar: Harika bir hayal gücünüz var. İçgüdüsel olarak metaforiksiniz ve diğer insanların bakış açılarından şeyleri kolayca görebilirsiniz.
  Bir diş hekimi veya berber sandalyesi: Hassas ve cömertsiniz ve işleri acılı bir şekilde kalbe götürüyorsunuz. Duygularınla şeffaf ve basit, rahat bırakılmış çevreleri tercih edersin.
  Bacakları açıkken uzanmış bir kadın: Dikkat dağıtmışsın. Hayatınızdaki dengesini arzu ediyorsunuz ve fiziksel duyumlara özel dikkat gösteriyorsunuz.
  Bir rakam istila etmek üzere olan iki karanlık güç: Sürekli bir şeyler başlatıyorsunuz ve bitmemiş halde bırakıyorsunuz. Her şey "devam eden bir iş".

 4. 4

  Test içim kullanılan resim 4

  Eğer görürsen…
  Bir böcek veya bok böcekleri: Başarı doğal olarak size aittir. Zahmetlisin ve neredeyse her durumu nasıl halledeceğini biliyorsun. Siz planlar koyun ve onları takip edin.
  Tül bebekler giyerken birbirlerine bakan bir emus çifti: Cazibe ve yüksek yaşamı seviyorsunuz. Kasabadaki en sıcak noktaları biliyorsunuz, ancak birkaç iç mücadeleniz sürüyor.
  İki çift sinekkuşu, kanatları dayak: Güzel şeyleri seviyorsun ve sürekli arıyorsun, onları arıyorsun.
  Güneş gözlüğü, sutyen veya sakal: Çok materyalistiksiniz. Giymekten hoşlanır, ancak iç problemlere harici çözümler (yeni bir araba veya yeni kıyafetler) sık sık aradınız.
  Bir iskelet veya kemik: Kendinizi neşeli bir yolculuğa çıkmış gibi hissediyorsunuz; Hayat her zaman tekrarlanır gibi. Her şeyin bir öğütme molasına geleceğinden ve daha fazla duygusal risk almak zorunda kalacağından kendininden korkuyorsun.
  Uçan bir figür, ayakta durgun ayakları olan bir yabancı veya bikini giyen bir kadın: Bir çatlamada son derece güvendesin, ancak günlük bazda uçuşa devam edebilirsin. Bir süredir konuşmadığınız arkadaşlarınızla iletişim kurmayı seviyorsunuz.

Giriş / Üye Ol