Kadınlara Göre En Seksi Erkek Meslekleri

Kadınlara Göre En Seksi Erkek Meslekleri

 1. 1

  Müzisyen

  Müzisyenler tarih boyunca kadınlara her zaman çok çekici gelmiştir. Gitar çalan hangi erkek çekici olmaz ki? Belki de kadınları en etkileyen özelliklerinden biri de oldukça yüksek özgüvene sahip olmalarıdır.

 2. 2

  Sporcu

  Sadakatsizlikleri ile dillerden düşmeyen sporcular, ne olursa olsun çekicidir. Müzisyenlere benzer olarak sporcular da kadınları kendilerine aşık etmekte oldukça başarılıdır. Sporcuların vücutlarının oldukça kusursuz olması kadınları daha da çok etkiler.

 3. 3

  Girişimci

  Girişimcileri bu derece seksi kılan, inanılmaz zeka sahibi olmalarıdır. Erkek işletmeciler, yolculuklarında yanlarında destek için güçlü, istikrarlı bir kadına ihtiyaç duyar. Böyle bir durumda kadına da çok iş düşer. Bir girişimcinin çok sayıda iş gezisine çıkması ve çalışma saatlerinin belirsizliği onların olumsuz özellikleridir.

 4. 4

  İtfaiyeci

  Kadınlar, kahraman erkeklere bayılır. İtfaiyeciler cesurluğu ve kahramanlıkları ile kadınların aklını başından alır. İtfaiyecilerin güçlü yapıları da diğer etkenlerden bir tanesidir. Unutulmasın ki bir kadın, güçlü erkeğin yanında kendini güvende hisseder.

 5. 5

  Avukat

  Avukatlar; kendine güvenleri, dik başlılıkları ve zeki kafa yapılarıyla kadınların her zaman ilgilerini çekmeyi başarmışlardır. Ayrıca çalışkan olmaları da kadınların avukatları seksi bulmalarının bir nedeni olarak gösterilebilir.

 6. 6

  Doktor

  Kadınların doktorları çekici bulmalarının nedenleri arasında; zeki, kendine güvenen, bazen utangaç ve ılımlı olmaları gibi özellikleri sayabiliriz. Doktorlar meslekleri içerisinde çeşitlilik gösterir. Ancak en sıcak olanları cerrahlar ve çocuk hekimleridir. Çocuklarla anlaşan ılımlı bir doktor, her zaman kadınları kendine çekmeyi başarmıştır. Cerrahlar da yetenekli oldukları için kadınlar için oldukça çekici gelmiştir.

 7. 7

  Şef

  Yemek pişiren bir adamdan daha seksi bir meslek var mıdır? Kadınlar bu sorunun cevabını vermiş gibi duruyor. Şefler; yaratıcı, sabırlı ve tutkulu insanlardır. Bir şefin sevgilisi olmak rüya gibi olmalı değil mi? Eğer yoğun tempoda çalışan bir adamla birlikte olmak isterseniz, şef ile başlayacağınız ilişki mükemmel olacaktır.

Giriş / Üye Ol