İzlerken Aşırı Dikkat Etmeniz Gereken 12 Film

Bazen bizi tamamen absorbe edecek bir film izlemek istiyoruz. Tüm filmleri unutup, tüm süre boyunca yumruklarım sıktığımız bir film.

 1. 1

  Perfetti Sconosciuti (Mükemmel Yabancılar), 2015

  Bir grup arkadaş alışılmadık bir oyun oynamaya karar verir: her biri telefonlarını hoparlörle kullanmayı ve gelen mesajları yüksek sesle okumayı vaat eder. Ancak, yakında oyunun kurallarını gözlemenin kolay bir iş olmadığını fark ettiler.
  Bu İtalyan filmi akıllı telefonların hayatımızda oynadığı muazzam rolü ele alıyor ve cihazlarımıza emanet ettiğimiz tüm kişisel şeylere bir göz atıyor.

 2. 2

  The Call (Çağrı), 2013

  Genç bir kadın, arabasının gövdesinde onu kilitlemeye devam eden manyak tarafından kaçırılır. Kurtuluş için tek şansı - ölmekte olan bir pil ile 911 operatörünü aramak için kullandığı bir cep telefonu. Acil servis uzmanı çok geç olmadan çılgın adamı bulup kızı kurtarabilir mi?

 3. 3

  Seven Psychopaths (Yedi Psikopat), 2012

  Yedi psikopat hakkında bir film için senaryo üzerine çalışan bir yazar hakkında ilginç bir suç komedisi. Yolculuklarında karşılaştığı insanlardan ilham alıyor; her biri saçma bir yaşam öyküsüyle anlatıyor. Yeni tuhaf arkadaşları yerel mafya patronunun köpeğini kaçırmaya karar verdiklerinde, kahramanımız yanlışlıkla duruşmalara karıştı.

 4. 4

  Das Leben der Anderen (Başkalarının Hayatları), 2006

  Doğu Berlin, 1986. Bir dinleyiciyi dinlemek için ünlü bir yazarın ve kız arkadaşının gözetiminde bulunulması emrini verdi. Zamanla, "koğuşlarının" yaşamları tarafından emilir. Bu, hizmet ettiği insanlık dışılaştırma sisteminden şüphelenmeye başlamasını sağlıyor.

 5. 5

  Red Eye (Kırmızı Göz), 2005

  İki yabancı. Havaalanında bir şans karşılaşması. Karşılıklı bir sempati ... Bugün, Uçuş 1019 zamanında varacak. Ancak yolcuların tamamı yolculuğa devam edecek mi? Lisa Reisert daima uçmaktan korkuyordu. Bununla birlikte, fobileri onun yüzleşmek üzere olduğu çileye kıyasla hiçbir şey değildir.

 6. 6

  Burning Bright, 2010

  Genç bir kadın ve otistik kardeşi, kasırga sırasında dış dünyadan kopuyorlar. Ancak gerçek kabus, bir kaplan yerel sirkten kaçıp kardeşlerin evini öğelerden bir sığınma evi olarak seçtiğinde başlar.

 7. 7

  Inside Man, 2006

  Silahlı kişiler New York'ta bir banka ele geçirirler. Gözetim kameralarını kapatıyorlar, bu da polisin durumu hemen boyutlandırmasını zorlaştırıyor.
  Suçlular garip bir plana göre hareket ediyorlar: bankanın para kasasını görmezden geliyorlar. Bütün rehineleri kişisel eşyalarını teslim ettikleri gibi, tutsakları da gözlerindeyken bir odadan diğerine taşımak suretiyle "karıştır "ıyorlar.

 8. 8

  Misery, 1990

  Ünlü bir yazar arabasını kar fırtınasında çöker. Yakındaki tenha bir kulübede yaşayan Annie adlı mütevazı bir hemşire tarafından kurtarıldı. Anlaşıldığı üzere, Annie adamın kitaplarının büyük bir hayranıdır. Yavaş yavaş, kahraman, Annie ile ilgili bir şeylerin yanlış olduğunu ve en kısa sürede evinden çıkmak gerektiğini anlamaya başlar.
  Film Stephen King'in romanına dayanıyor.

 9. 9

  Trash(Çöp), 2014

  Film, "Slumdog Millionaire" in Brezilya versiyonu olarak tanımlanabilir. Bir depolama alanında yaşayan üç Brezilyalı çocuk hakkında dinamik bir hikaye. Bir gün, kaderleri para dolu bir cüzdan keşfedildiğinde aniden değişti.
  Ek olarak bir atmosfer ve drama, beyaz kumlu plajların yoksulluk ve yıkım ile bir arada yaşandığı bir dünyada gerçek Brezilya lezzetinin varlığı ile eklenir.

 10. 10

  Apocalypto, 2006

  Jaguar Paw adında genç bir Maya Hindistan dünyası bir anda parçalanıyor: köyü yeryüzünden silinmiş ve kendisi esir alınmıştır. Ölüm karşısında, ikisi de baskın sırasında mucizevi bir şekilde ayakta kalan karısına ve çocuğuna dönmek için umutsuz bir çizgi çekmelidir.
  Bu film Mel Gibson'ın en etkileyici yönetmenlik eserlerinden biridir.

 11. 11

  Enough (Yeter), 2002

  Dengesiz kocasından kaçan, 5 yaşındaki kızı onunla birlikte alan bir kadının gerçekçi bir hikayesi. Yol boyunca, kahraman şaşkın metamorfolara uğrar: bir zamanlar bir kurban, kaçakla yetinmeye çalışan küstahça eşiyle yüzleşebilecek güçlü bir kadın olur.

 12. 12

  The Thirteenth Tale (On Üç Masal), 2013

  Margaret Lea, babasının antika kitapçığında çalışıyor. Bir gün ünlü bir kadın yazardan biyografi yazarı olmak için davet aldı. Margaret yeni işvereninin kasvetli, perili köşkünde çalışmaya başlarken, iki ikiz kız kardeşinin gotik bir hikayesinde emilmeye başlar - kendi hayatının olaylarını garip bir şekilde yansıtan bir hikaye.

Giriş / Üye Ol