Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı ve Yayın Tarihi Açıklandı!

Takvimleri işaretleyin! Buz ve Ateş’i karşı karşıya getirecek, Game of Thrones’un 7. Sezonu 16 Temmuz Pazar günü tüm heyecanıyla başlayacak.

HBO’nun reyring rekorları kıran dizisi Game of Thrones‘tan aylardır hiçbir haber alamıyorduk, ta ki geçtiğimiz güne kadar. SXSW Festivali’nde yayınlanan 7. sezon posteriyle yıllardır yolunu gözlediğimiz buluşmayı müjdeleyen dizi, hayranların sevinç çığlıkları atmasını sağladı. Gelmek bilmeyen KIŞ’ın nihayet kapıya dayandığı yeni sezonda, Buz ve Ateş’in karşı karşıya geleceği enfes bir posterle doğrulandı. Heyecanımızı tazeleyen posterin neler ifade ettiğini merak ediyorsanız, sizi 7 Akıl Almaz Game of Thrones 7. Sezon Teorisi‘ne de alalım.

 1. 1

  İŞTE O FRAGMAN

  Yayın tarihini gün yüzüne çıkaran fragman ise kelimenin tam anlamıyla nefes kesiyor. Westeros’un en güçlü hanelerinden alıntılar yapılan fragman, artık taht oyunlarının daha da ölümcül bir hal alacağını gözler önüne seriyor. Daha fazla uzatmadan, bekleyişinizi dayanılmaz hale getirecek fragmanla sizi baş başa bırakalım. Kılıçları kuşanın, Taht Oyunları başlıyor!

 2. 2

  7. sezon kaç bölüm sürecek? 7 bölüm sürecek.

  Haziran 2016'da 7. sezonda 7 bölüm olacağını öğrenmiştik. 8. sezonda kaç bölüm olacağı ise henüz açıklanmadı. Ocak 2017'de Liam Cunningham (Ser Davos) 8. sezonda sadece 6 bölüm olacağını söylemişti ama HBO'nun yöneticisi Casey Bloys daha sonra son sezonun kaç bölüm olacağının henüz kesinleşmediğini belirtmişti: "Senaristler sezonu şekillendirmeye çalışıyor. Kaç tane isterlerse o kadar çekerler. Bana sekiz bölüm çekeceğiz derlerse, ben onlardan 10 isterim. Ama sonuçta son kararı onlar verir. Beni sadece bilgilendirirler."

 3. 3

  Bölümler kaç dakika sürecek? 50 dakikadan fazla olacağı söyleniyor.

  Yeni sezonda sadece 7 bölüm yayınlanacak ama dedikodulara göre her bölüm normalden daha uzun sürecek. Maisie Williams (Arya Stark): "Bu sezon sadece 7 bölüm yayınlayacağız ama olabildiğince uzun çekimler yapıyoruz. Dolayısıyla dizi daha uzun olacak" demişti. Iain Glen (Ser Jorah Mormont) ise 7 ve 8'inci sezonların toplam 15 saat süreceğini söylemişti. Bölersek; her bölüme yaklaşık 69 dakika düşüyor. Ama dizinin yapımcıları bu konuda resmi bir açıklama yapmadı.

Giriş / Üye Ol