Bir Daha Başlamasını İstediğimiz 8 Dizi

Günümüzün en büyük alışkanlıklarından biri de televizyon dizileri. Ama her güzel şey gibi bir gün onların da sonu geliyor.
Çağımızın en büyük fenomenlerinden biri; televizyon dizileri...
Yayınlandığı günler başka plan dahi yapılamayan, televizyon başına sabitlendiğimiz o efsanevi diziler...

 1. 1

  Breaking Bad

  Son 6 ayının kaldığını öğrenen Walter White'ın, çocuklarını ve eşini maddi zorluklarla yüz yüze bırakmamak için uyuşturucu dünyasına girdiği, efsanevi yapım. Ciddi hayran kitlesi dizinin final yapmasına oldukça "bozulmuştu".

 2. 2

  Spartacus

  Trakyalı bir asker olan "Spartacus"ün, aşkı uğruna başlattığı savaşını anlatan efsanevi hikaye! Dizi finali ardından, hayranları ciddi anlamda "yas"a boğulmuştu.

 3. 3

  True Blood

  Başladığı günden itibaren çok ciddi bir hayran kitlesi toplayan, bir vampir ve bir telepatın aşkının anlatıldığı, tekrar tekrar eski bölümlere sarıp izlediğimiz True Blood...

 4. 4

  Aşk-ı Memnu

  Halit Ziya Uşaklıgil'in eserinden uyarlanan ve türk Dizi tarihine damga vuran, her Perşembe Bihter-Behlül-Adnan aşk üçgeninde stresli saatler geçirdiğimiz dönemi hatırlayın :) Bittiğinde milletçe karalar bağlamıştık.

 5. 5

  Muhteşem Yüzyıl

  Lisede en nefret ettiği ders Osmanlı Tarihi olanlar, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle birden tarih eksperi oldular. Keşke bitmese dediğimiz fenomen dizilerden...

 6. 6

  Süper Baba

  İlkokul müzik derslerinde flütlerimiz eşliğinde sınıflardan taşırdığımız Süper baba melodisi hala kulaklarımızda...

 7. 7

  İkinci Bahar

  90'ların çocukları aşkı başka bir türlü bilir. Ali Haydar ve Sultan Hanım'ın tertemiz aşkı ile büyüdükleri içindir belki de... Kimbilir? Bittiğinde eksik kaldığımız kült dizilerden...

 8. 8

  Leyla ile Mecnun

  Leyla ile Mecnun, Eflatun Film tarafından yapılıp TRT 1'de 3 sezon yayınlanan ve final yapamadan yayından kaldırılan absürt komedi türündeki Türk televizyon dizisi.

Giriş / Üye Ol